Сертификована општина са повољним пословним окружењем

Данас је одржана превентивна седница Штаба за ванредне ситуације у Пироту. Седници су присуствовали представници свих релевантних институција од значаја за нормално функционисање града. Градоначелник Пирота, Владан Васић, саслушао је извештај чланова Штаба и разговарао о актуелним проблемима.

Према свему ономе што се чуло на седници Штаба све службе и организације функционишу, упркос свему, нормално. Градоначелник, Владан Васић, је у обраћању новинарима рекао да је стање у Пироту уобичајено и да због снега и ниских температура посебних проблема није било у овом периоду.
ЈП “ Комуналац”, које је задужено за одржавање путева у зимском периоду, благовремено је интервенисало и редовно чистило путеве. Саобраћај се одвија без нарочитих проблема, рекла је пословодја Пословног сервиса у Комуналцу, Емина Костић.
Члан Штаба за ванредне ситуације у Пироту, Сретен Савов, такодје каже да град функционише нормално, али је стакао да је Управа града “опоменула “ поједине превознике у приграском аутобуском саобраћају да не могу својевољно редуковати ред вожње.

Извор: Плусонлине

План развоја Града Пирота 2021–2028.

Можете се обратити Заштитнику грађана уколико сматрате да су вам повређена права применом републичких прописа од стране носилаца јавних овлашћења

 

СТРАТЕГИЈА РАЗВОЈА УРБАНОГ ПОДРУЧЈА ГРАДА ПИРОТА И ОПШТИНА БАБУШНИЦА, ДИМИТРОВГРАД И БЕЛА ПАЛАНКА

 

Побољшање услова живота Рома и Ромкиња и других маргинализованих група у 18 ЈЛС

 

Пружимо руку теже запошљивим лицима 

Спортске активности за младе-будућност за све у прекограничном региону

Оснаживање женског предузетништва и улоге жена на селу у југоисточној Србији

Успостављање сајамског простора

Joomla templates by Joomlashine