Showlist Example - Promo
2.jpg
1.jpg
cup.jpg
4.jpg
peglana.jpg
panorama.jpg
https://www.pirot.rs/images/foto-galerija/promo/panorama.jpg
stadion.jpg
6.jpg
reka.jpg
3.jpg

Градоначелник Пирота мр Владан Васић који представља Пирот на међународној Конференцији Мишелинових градова која се одржава у Француској у седишту компаније у Клермон-Ферану изјавио је да ће циљ локалне самоуправе у наредном периоду да, осим Мишелина, који у Пироту запошљава 3.500 радника, у Пирот доведе и неке од добављача Мишелина чиме би се додатно унапредио пословни амбијент у граду али и омогућило ново запошљавање. Делегацију нашег града осим градоначелника Васића чине и шеф кабинета градоначелника Александар Ћирић, директор Слободне зоне Пирот др Драган Костић и директор маркетинга СЗП Александар Симоновић.
-Данас смо представили кратак филмо Пироту како би сви присутни упознали Пирот и са аспекта културног наслеђа, природних лепота и природних богатстава. Са директором Слободне зоне Пирот Драганом Костићем учествовали смо у Форуму између градоначелника свих Мишелинових градова и експерата на коме смо презентовали услове пословања у Пироту због којих је СЗП последњих година од стране Фајненшл тајмса уврштена у 50 најбољих слободних зона на свету. Заједно са Слободном зона, ми као локална самоуправа створили смо респектабилан пословни амбијент и то се препознаје широм света. Наш задатак у наредном периоду биће да убедимо Мишелинове добављаче да и они дођу у Пирот. Кад би само неколико Мишелинових добављача дошло у Пирот ми би створили могућност за ново запошљавање-казао је градоначелник Васић на Конференцији Мишелинових градова која се ових дана одржава у Клермон-Ферану – седишту Мишелина у Француској.
Извор: Пиротске вести
Можете се обратити Заштитнику грађана уколико сматрате да су вам повређена права применом републичких прописа од стране носилаца јавних овлашћења
СТРАТЕГИЈА РАЗВОЈА УРБАНОГ ПОДРУЧЈА ГРАДА ПИРОТА И ОПШТИНА БАБУШНИЦА, ДИМИТРОВГРАД И БЕЛА ПАЛАНКА

Побољшање услова живота Рома и Ромкиња и других маргинализованих група у 18 ЈЛС