Showlist Example - Promo
2.jpg
1.jpg
cup.jpg
4.jpg
peglana.jpg
panorama.jpg
https://www.pirot.rs/images/foto-galerija/promo/panorama.jpg
stadion.jpg
6.jpg
reka.jpg
3.jpg

Традиционално, поводом Дана града, код споменика Капетану Карановићу и осталим ратницима који су погинули у ослобадјању пиротског краја, положени су венци и одржан помен. Служио је отац Небојша Вујић, старешина Тијабарске цркве.
Венце су положили представници Општине, СУБНОР-а, Удружење за очување традиција рата од 1912. године и Резервних војних старешина.
Славиша Свиларов, члан Општинског већа, пригодним речима подсетио је на историју, нагласивши да прошла времена морамо поштовати како би будућност била безбеднија. Свиларов је рекао да се Пирот кроз историју развијао да би данас постао савремен, модеран град са добрим условима за живот и инвестирање.
Сматрамо да историју треба сачувати, поштовати прошла времена на којима је овај град израстао. Наше подсећање на време када је наш град ослободјен.
Извор: Плусонлине
Можете се обратити Заштитнику грађана уколико сматрате да су вам повређена права применом републичких прописа од стране носилаца јавних овлашћења
СТРАТЕГИЈА РАЗВОЈА УРБАНОГ ПОДРУЧЈА ГРАДА ПИРОТА И ОПШТИНА БАБУШНИЦА, ДИМИТРОВГРАД И БЕЛА ПАЛАНКА

Побољшање услова живота Рома и Ромкиња и других маргинализованих група у 18 ЈЛС